PIRINEJI 2017 19-26.08.2017

Pretpostavljam da ste svi vi koji ste zainteresirani za izlet „Pirineji“ već nestrpljivi da doznate detalje o izletu, kako biste se mogli na vrijeme pripremiti i odlučiti  za ovaj izlet.

Naime organizaciju izleta dali smo firmi „Brioni“ d.o.o., pošto prema „Zakonu o turističkoj djelatnosti„ mi sami ne smijemo organizirati putovanja duža od 1 dana. „Brioni“ su bili najpovoljniji u ponudi i oni na uobičajen način vrše rezervacije preko svojih agencija(agenata) na terenu(Francuska, Španjolska, Andorra).

U dogovor sa „Brionima“ krenuli smo u prosincu 2016. Izlet je dosta složen  pa zahtijeva i dosta posla oko izbora najpovoljnijeg smještaja i rezervacije. Ovo je načelni program i očekivane cijene. Čim dobijemo konačnu potvrdu rezervacije od firme „Brioni“, po našem planu, izaći ćemo s potpuno detaljnim programom.

PIRINEJI 2017

19-26.08.2017.

TRAJANJE IZLETA: Po programu.

Kreće se na put 19-tog  u ranim jutarnjim satima, povratak 26-tog u ranim popodnevnim satima

OČEKIVANA CIJENA izleta: 3300 kn (+-5%)

U cijenu je uključen prijevoz, 4 (ili 3x)  polupansion,zavisno od toga dali se izletnici odluče spavati u hotelu u dolini ili u planinarskom domu 2 ili 3x noćenje s doručkom, (1 noć spavanje u vožnji, povratak).

Smještaj će biti u 2 i 3 krevetnim sobama (3*), osim u planinarskom domu(jedan dan) za one koji to odaberu, biti će planinarski smještaj.

Postoji mogućnost plaćanja u više obroka(2-4 zavisno od toga kada počinjemo sakupljati uplate).

Sve ostale troškove plaćaju učesnici sami u odnosu na sadržaje koje odaberu(ulazi u nacionalne parkove, muzeje, planinarske vodiče ukoliko se odluče na zahtjevnije uspone, i slični troškovi)

PROGRAM IZLETA:

Obilazak Cannesa(Francuska), kompleks dvoraca Carcassone(Francuska) (pod zaštitom UNESCO-a), Andorra, uspon na najviši vrh Andorre PIC DE COMA PEDROSA 2942 m, uspon na najviši vrh Pirineja PICO ANETO 3404 m (Španjolska), boravak u Barceloni 2 dana. Za vrijeme izleta posjetit ćemo 3 nacionalna parka.

Molim zainteresirane da mi se jave osobno na mob ili pošalju poruku s podatkom dali su članovi planinarskog društva(kojega?). Nakon toga dobiti će svoj broj na listi. Prema mjestu na listi zainteresirani će imati prioritet ali samo prvog dana uplate, nakon toga neće im se čuvati mjesto već će se vršiti po principu tko prvi uplati(prvu ratu prijevoza).

Prva 2 tjedna prednost će imati članovi PD „Glas Istre“.

Na izlet ide 1 autobus. Mjesta ima za 48 učesnika.

VODITELJ/VODIČ IZLETA:

MLADEN JURCAN mob. 0989592373 /INGRID IVANIĆ